Zbuloni se sa do paguhet trajneri i ri i Kombëtares
Trajneri i ri i kombëtares sonë ashtu siç u raportua dhe nga Albeu.com disa ditw mw parw wshtw Panucci.

Panuçi është një nxënës i Fabio Capellos dhe ka qënë pjesë e stafit të tij në vitin 1996 ku fitoi kampionati atë vit dhe një vit tjëtër më vonë fitoi Ligën e Kammpionëve. Ai ka nënshkruajë një kontratë 2 vjeçare 4 muaj, përcjell Albeu.com.

Ish lojtari i Milanit, Interit, Romës dhe Realit të Madridit do të përfitojë 20 mijë euro në muaj. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2017, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori