Ze Roberto transferohet ne Hamburg
Albeu.com
Mesfushori i Brazilit, Ze Roberto, ka nënshkruar kontratë dyvjeçare me Hamburgun. Ai kishte luajtur me Bajrenin por përpara këtij ekipi Ze Roberto kishte luajtur edhe ...... për Bajerin e Leverkuzenit, Realin e Madridit, Santopshin, Flamengon dhe Portugesën.
Shtuar më 03/07/2009, ora 17:43
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori