Zëdhënësja seksi e Partizanit të Beogradit (FOTO LAJM)

Biljana Obradoviç është drejtoresha e zyrës për shtyp në skuadrën e PartizanitBeogradit që prej vitit 2013.

Zëdhënësja bukuroshe e kësaj skuadre ka përfunduar në vitin 2004 studimet pranë Universitetit të Beogradit, ku më pas nisi karrierën e saj si moderatore e prezantuese në televizion.

Në moshën 24-vjeçare, Biljana ka arritur të intervistojë rreth 50 yje të botës së “showbiz”- it, e më pas autorja e një programi televiziv të quajtur “Ngacmimet e Biljanës”, i cili arriti një shikueshmëri mjaft të lartë.

Bukuroshja ka qenë një tifoze e PartizanitBeogradit që prej fëmijërisë dhe ka treguar disa vite më parë se ishte pikërisht i ati, ai i cili e merrte me vete për të ndjekur ndeshjet e kësaj skuadre.

Sot ajo është një prej femrave më të përfolura e më të suksesshme në shtetin fqinj, Serbi. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2017, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori