Zeneli: Jemi të zhgënjyer dhe të dëshpëruar
Arbër Zeneli, anësori i Kosovës që shënoi golin e një pike për Kosovën në barazimin 1-1 me Bullgarinë, ka folur dhe ka treguar se ku gaboi Kosova.

Ai mendon se "Dardanët" nuk bën lojë të mirë në pjesën e parë.

"Jemi të zhgënjyer dhe të dëshpëruar", u përgjigj Zeneli.

"Luajtëm shumë, por i dhamë golin nga korneri. Në pjesën e dytë luajtëm më shpejt e dhamë atë golin e rëndësishëm".

"Mund të luajmë shumë më mirë siç bëmë në pjesën e parë. por morën një pikë të rëndësishme, tani të shikojmë para".

"Fokusi, mentaliteti i lojtarëve ndikoi në pjesën e parë, s’dua të kritikoj askënd. Por në psuhim diskutuam dhe në pjesën e dytë luajtëm më mirë". /albeu.com/


Shtuar më 25/03/2019, ora 23:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori