Zenga: Shqipëria në rrugën e duhur, vazhdoni kështu
Ish portieri i Italisë, Valter Zenga ka dhënë një intervistë për Top Channel duke analizuar situatën e Shqipërisë në Europian.

“Ndeshja e parë me Zvicrën u vendos në 20 minutat e para. Dalja e Canës ishte e vështirë për t’u pranuar nga pjesa tjetër e skuadrës. Jam i bindur se të mërkurën do të bëjnë një paraqitje të mirë.

Bërisha është një portier i mirë, por në fund diskutohet vetëm për gabimet. Fola me De Biasin dhe Tramezzanin, kanë bërë një punë fantastike. Shqipëria duhet të vazhdojë në këtë rrugë”, u shpreh Zenga. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2016, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori