Zenit "godet" në merkato, vjen... Simpson (FOTO LAJM)

Goditje në merkato për Zenit Shën Peterburg që në minutat e fundit të merkatos verore arrin të bëjë të tijin... Bart Simpson!

Iniciativë simpatike e klubit rus që nëpërmjet faqes së tij zyrtare në internet ka njoftuar "blerjen" e re të skuadrës, yllin e filmave kartonë të "Fox", të ideuara nga Matt Groening.

Bart Simpson do të jetë maskota e re e skuadrës së trajnuar nga Andre Villas-Boas dhe do të mbajë fanellën me numër 87. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori