Zenit-Milan, formacionet zyrtare
Vetëm pas disa mninutash starton ndeshja e parë e Champions League për ditën e sotme, ajo mes Zenit St.Peterburg dhe Milan, e vlefshme për Grupin C. Klubi rus i Lucciano Spallettit vjen pas një humbje turpëruese 4-0 në ndeshjen e parë ndaj Malagas, ndërsa kuqezinjtë pas barazimit në shtëpi me Anderlcht. Prandaj dhe sfida e orës 18:00 është tejet delikate për të dy klubet. /albeu.com/

Ja formacionet zyrtare:

Zenit: Malafeev, Anyukov, Hubocan, Lombaerts, Criscito, Fayzulin, Shirokov, Witsel, Bystrov, Kerzhakov, Hulk.

Milan: Abbiati; Abate, Bonera, Zapata, Antonini; de Jong, Montolivo; Emanuelson, Boateng, El Shaarawy; Bojan.


Shtuar më 03/10/2012, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori