Zënka të përhershme, reagimi i Pagba pas shkarkimit të Mourinho është epik (FOTO LAJM)

Poul Pogba mesfushori francez i cili u ble me shumë bujë nga United nuk i pati marrëdhëniet e mira me trajnerin portugez Jose Mourinho, shkruan Albeu.com.

Një nga më të gëzuarit pasi u bë zyrtar shkarkimi i Morinho ka qënë pikërisht mesfushori i cili nuk e përmbajti dot gëzimin dhe menjëhërë publikoi një foto në Instagram me një buzëqeshnje ironike ku shkruhej “Caption this”.

Shumë pak zgjati kjo foto pasi francezi e fshiu nga faqja e tij, por mjaftoi për tu bërë virale në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2018, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori