Zgjati kontratë, Klopp merr një tjetër lajm të mirë


Liverpooli sot njoftoi se do ta ketë në krye të ekipit gjermanin Jurgen Klopp deri në vitin 2024, duke i gëzuar pa masë tifozët e "Reds" anembanë botës.

Përveq këtij lajmi, Klopp ka marrë edhe një tjetër lajm të mrekullueshëm.

Ai u zgjodh sot si trajneri më i mirë i muajit nëntor në Premierligë.

Në gjashtë ndeshjet e zhvilluara gjatë muajit nëntor, Liverpool ka siguruar 6 fitore dhe një barazim, atë ndaj Napolit në Ligën e Kampionëve
Shtuar më 13/12/2019, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori