Zgjedh për të mirën e Milanit.
Pëlqej
Pavrësisht dëmtimeve të Patos dhe Inzaghit, në ndeshjen kundër Fiorentinës Ronaldinho shkon drejt pankinës së katërt rradhazi. E thotë me gjysëm goje Massimiliano Allegri. “ Më vjen keq dhe më shqetëson fakti që nuk mund të bëj rotacion në sulm, por çdo zgjedhje që bëj e bëj në të mirë të Milanit. Kam 24 lojtarë që më garantojnë ekuilibër”, thotë Allegri. Ndërkohë që kundër Dinho del një video që e nxjerr në orët e vona të natës në një nga restorantet e Milanos.(albeu.com)
Shtuar më 19/11/2010, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori