Zgjohet nga gjumi Reali, Ronaldo shënon përpara portës (VIDEO)

Më në fund Real Madridi ka shënuar golin e parë pas 80-të minuta lojë

Goli është shënuar nga portugezi Ronaldo pas një rrëmuje në zonën e Tottenhamit

Ndeshja është e hapur dhe Reali po tenton të bëjë mrekullinë. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2017, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori