Zgjohet Tottenham, shkurton diferencat ndaj Juventusit (VIDEO)

Tottenham është zgjuar më në fund ku ka shënuar golin e parë ndaj Juventusit në "Allianz Stadium".

Goli është shënuar nga Harry Kane në minutën e 35'-të ku ka shkurtuar diferencat e ndeshjes.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 37'-të. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori