Zhbllokohen shifrat në supersfidën Vllaznia-Dinamo (VIDEO)

Goli i Tafilit on Vidnews.

Zhbllokohen shifratsupersfidën e Kategorisë së Parë mes Vllaznisë dhe Dinamos.

Shkodranët kanë kaluar në avantazh në minutën e 51', me anë të Tafilit.

Goli është ideuar nga Gilman Lika i cili ka dhën një asist të bukur për Tafilin.


Shtuar më 21/09/2018, ora 17:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori