Zhbllokohet derbi, Milani kalon në avantazh (VIDEO)
Është zhbllokuar derbi mes Interit dhe Milanit. "Kuqezinjtë" kanë kaluar në avantazh fal një penalltieekzekutuar nga Ibrahimovic në minutën e 12'. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2020, ora 18:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori