Zhbllokohet finalja e Kupës së FA, Chelsea në avantazh (VIDEO)
Është zhbllokuar shumë shpejt finalja e Kupës së FA mes Chelsea dhe Arsenal.

Janë "blutë e londrës" ata që kanë kalaur në avantazh në minutën e 5' me Pulisic. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2020, ora 18:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori