Zhbllokohet finalja e Kupës së Shqipërisë, Teuta në avantazh (VIDEO)
Është zhbllokuar më shpejt nga se mund të ishte imagjinuar finalja e Kupa e Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës.

Janë durrsakët që kanë dërguar topin në rrjetë në minutën e 2' me Hoxhaj. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2020, ora 20:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori