Zhbllokohet ndeshja, Arsenali kalon në avantazh ndaj Evertonit (VIDEO)

Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj Evertonit në "Emirates Stadium".

Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Alexandre Lacazette në minutën e 56'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 60'. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori