Zhbllokohet ndeshja, Bayerni kalon në avantazh ndaj Dortmundit (VIDEO)

Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmund në "Signal Iduna Park".

Ai që ka shënuar është sulmuesi polak, Robert Lewandowski në minutën e 26'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 30'. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori