Zhbllokohet ndeshja, Belgjika kalon në avantazh ndaj Zvicrës (VIDEO)
Pëlqej
Belgjika ka kaluar në avantazh ndaj Zvicrës në stadiumin "Swissporarena".

Ai që ka shënuar është Thorgan Hazard në minutën 2'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 5'. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 20:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori