Zhbllokohet ndeshja, Chelsea kalon në avantazh ndaj PAOK-ut (VIDEO)

Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj PAOK-ut në "Toumba Stadium".

Ai që shënuar është braziliani, Willian që kalon në epërsi skuadrën e tij.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuta e 10'. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2018, ora 19:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori