Zhbllokohet ndeshja, Chelsea kalon në avantazh ndaj PAOK(VIDEO
Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj PAOK në "Stamford Bridhe".

Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Olivier Giroud në minutën e 27'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 30'. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori