Zhbllokohet ndeshja, Empoli befason Juventusin (VIDEO)

Empoli ka kaluar në avantazh ndaj Juventusit në "Carlo Castellani".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Caputominutën e 28'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 33'. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori