Zhbllokohet ndeshja, Levante shokon Barcelonën (VIDEO)
Pëlqej
Levante ka kaluar në avantazh ndaj Barcelonës në stadiumin "Ciutat de València".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi 23-vjeçar, Erik Cabaco në minutën e 4'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 8'. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2019, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori