E FUNDIT/ Tronditet Milani, zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO)
Zhbllokohet ndeshja, Liverpool kalon në avantazh ndaj Arsenalit (VIDEO)

Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Arsenalit në "Emirates Stadium".

Ai që ka shënuar është mesfushori anglez, James Milner në minutën e 62'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 66'. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2018, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori