Zhbllokohet ndeshja, Milan kalon në avantazh ndaj Lazios (VIDEO)

Mila ka kaluar në avantazh ndaj Lazios në "Olimpico".

Është shënuar një autogol nga mbrojtësi Wallaceminutën e 79' duke i dhënë avantazhin Djallit.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 84'. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2018, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori