Zhbllokohet ndeshja, Napoli kalon në avantazh ndaj Juventusit (VIDEO)

Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Juventusit në "Allianz Arena".

Ai që ka shënuar golin është Dries Mertens në minutën e 10'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 15'. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori