Ekzekutohen dy persona në Vlorë
Zhbllokohet ndeshja, Polonia kalon në avantazh ndaj Portugalisë (VIDEO)

Pëlqej
Polonia ka kaluar në avantazh ndaj Portugalisë në "Stadion Śląski".

Ai që ka shënuar është sulmuesi i Genoas, Piatek në minutën e 18'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 22'. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 21:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori