Zhbllokohet ndeshja, PSG kalon në epërsi ndaj Napolit (VIDEO)
PSG ka kaluar në avantazh ndaj Napolit në "San Paolo".

Autori i golit është futbollisti, Juan Bernatminutën e 45+2'.

Ndeshja po zhvillohet dhe janë sekondat e fundit të pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2018, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori