Zhbllokohet ndeshja, Ronaldo i jep avantazhin Juves (VIDEO)

Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Genoas në "Allianz Stadium".

Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cristiano Ronaldo në minutën e 18'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 24'. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori