Zhbllokohet ndeshja, Shqipëria kalon në avantazh ndaj Uellsit
Shqipëria ka kaluar në avantazh ndaj Uellsit në "Elbasan Arena".

Ai që ka shënuar është Bekim Balaj në minutën e 59'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 64'. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori