Zhbllokohet ndeshja, Valencia kalon në avantazh ndaj Barcelonës (VIDEO)

Valencia ka kaluar në avantazh ndaj Barcelonës në "Mestalla".

Ai që ka shënuar është Garay në minutën e 2'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 5'. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori