Zhbllokohet sfida, Kukësi kalon në epërsi ndaj Skënderbeut
Po luhet në stadiumin e Kamzës supersfida e javës së 16-të mes Kukësit dhe Skënderbeut, e cila po zhvillohet në Kamëz. Kukësi ka kaluar në epërsi falë golit të shënuar nga Melo me penallti, shkruan Albeu.com.
Shtuar më 07/12/2018, ora 15:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori