Zhbllokohet sfida, Kukësi ndëshkon Tiranën (VIDEO)
Kukësi ka kaluar në avantazh 1-0 në duelin ndaj Tiranës e vlefshme për javën e 32-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e58’, Kuper i harruar brenda zonës mposht portierin Lika, duke kaluar në avantazh verilindorët!

rast se sfida mbyllet me këto shifra atëherë ngushtohet në +6 pikë diferenca mes kryesuesve dhe vendit të dytë.
Shtuar më 06/07/2020, ora 19:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori