Zhbllokohet sfida, Liverpool-Leeds (VIDEO)
Liverpooli ka zhbllokuar shumë shpejt rezultatin kundër Leeeds. “Redsat” kaluan shpejt në avantazh që në minutën e 4′.

Djemtë e Jurgen Klopp gjetën golin me anë të Mo Salah, ky i fundit dërgoi topin në rrjetë nga një penallti e fituar në zonën e miqve.

Egjiptiani nuk gaboi përballë portierit kundërshtar dhe e dërgoi në rrjetë për 1-0.
Shtuar më 12/09/2020, ora 18:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori