Zhbllokohet sfida në Vlorë, korçarët në avantazh (VIDEO)
Eshtë zhbllokuar sfida mes Flamurtarit dhe Skendërbeut në Vlorë.

Janë miqtë ato që kanë kaluar ne avantazh në minutën e 23' më Bregun. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2019, ora 18:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori