Zhbllokohet Superkupa, Arsenal kalon në avantazh (VIDEO)
Zhbllokohet Superkupa e Anglisë mes Arsenalit dhe Liverpoolit. Janë "Topçinjtë" që kanë kaluar në avantazhminutën e 12' me anë të sulmuesit kryesot, Aubameyang. /albeu.com/

Shtuar më 29/08/2020, ora 17:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori