Zhbllokohet supersfida e titullit, Olympiakos ndëshkon Paok (VIDEO)
Është zhbllokuar rezultati i supersfidës së kampionatit grek mes Paok dhe Olympiakos.

Miqtë kanë shënuar falë një autogoli të vendasve me autor Giannoulis. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2020, ora 19:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori