"Zhduku Suarez", tifozët e Liverpoolit shpërthejnë ndaj yllit të Barcelonës (VIDEO
Luis Suarez i cili festoi si i tërbuar golin në Camp Nou ndaj Liverpoolit, tashmë është më i urryer nga tifozët e "The Reds".

Tifozët në "Anfield" iu përgjigjen me sharje ish-futbollistit të skuadrës së tyre, duke e thirrur atë “mashtrues” e dukë kënduar 'zhduku Suarez".

Pas një përplasjeje me Virgil van Dijkun, në të cilën Suarezi u rrëzua lehtësisht dhe e fitoi një gjuajtje të lirë, tifozët e Liverpoolit filluan ta shajnë lojtarin që dikur e kishin idhull. /albeu.com/


Shtuar më 08/05/2019, ora 11:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori