Zhgënjen sërish Reali (VIDEO)

Real Madrid ka rrezikuar jo pak teksa nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 ndaj Monchengladbach.

Ishin dy golat e Thuram që ndëshkuan Los Blancos, ndërsa Benzema dhe Casemiro shënuan në minutat e fundit.

Real Madrid mban vendin e fundit në Grupin B me 1 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2020, ora 22:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori