Zhvillohen sot zgjedhjet për kreun e FSHF
Në Tirana International zhvillohen sot zgjedhjet për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Komitetin Ekzekutiv.
Armand Duka sot do të bëjë poker duke festuar mandatin e katërt radhazi në krye të FSHF.

Duka do të garojë i vetëm në zgjedhjet e sotme për kreun e FSHF dhe gjithçka pritet që të jetë formale dhe të kalojë pa probleme. Deri më tani asnjë klub, përveç Flamurtarit nuk kanë dalë kundër Dukës. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2014, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori