Zhvishet gazetarja e "Super Sport" ... (FOTO)

Bora Zemani
Gazetarja e "Super Sport", Bora Zemani e njohur për prezantimin e emisionit "Fan's Zone" ka befasuar me një foto të postuar së fundmi në Instagram.

Sensuale dhe njëkohësisht dhe shumë foto artistike, fotoja e saj ka marrë mbi 2400 pëlqime nga ndjekësit e saj.

Në aspektin profesional Bora Zemani pritet të vijë në Supersport me një emision sportiv që do të quhet “Eurogol” dhe do të transmetohet çdo të hënë.

💭

A photo posted by Bora Zemani (@borazemani) on


Shtuar më 23/01/2017, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori