Zidane i lumtur me performancat e Benzemas dhe Ronaldos
Pëlqej
Zinedine Zidane është shumë i lumtur me dy sulmuesit e skuadrës, Karim Benzema dhe Cristiano Ronaldo

Real Madrid ka fituar me rezultat të thellë 0-6 ndaj APOEL-it në udhëtim, ku nga dy gola shënuan Karim Benzema dhe Cristiano Ronaldo.

Pas ndeshjes trajneri Zinedine Zidane foli për paraqitjen e tyre, ku do që të vazhdojnë më këtë paraqitje.

Ronaldo dhe Benzema? Jam shumë i lumtur për ta dhe ne e dinim se çfarë do të ndodhte. Tani ata duhet të punojnë për të vazhduar kështu”, tha Zidane pas ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2017, ora 00:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori