Zidane i përgjigjet Bayerni, yjet i çon në shpi
Zinedine Zidane i është përgjigjur Bayernit të Munichut i cili la dje në stol pothuajse të gjithë titullarët.

Francezi njëlloj si gjermanët kanë likujduar këtë sezon me kampionatet respektive, ndënëse Bayern si kampion dhe Reali si një i pamotivuar.

Zidane e ndjen se ekipi është i lodhur nga ndeshja me Juventusin dhe ka vendosur të udhëtojë drejt Malagës pa dy sulmuesit Ronaldo - Bale, si dhe pa Luka Modricin dhe Rapahel Varane. I dëmtuar është Nacho dhe të tjerët janë të gatshëm. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 13:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori