E FUNDIT/ "Blindohet" Prishtina, aksion masiv i policisë
Zidane i përgjigjet ofertës së PSG-së për Ronaldon
Rrallë herë flet për çështje të dalluara por duket se tekniku Madrilen ka vendosur ti përgjigjet një pyetje mjaft të komplikuar nga gazetarët në konferencën e djeshme për shtyp para ndeshjes së sontme ndaj Celta Vigos.

Gazetarët ishin kurioz të dinin të ardhmen e Cristiano Ronaldos dhe e pyetën teknikun Francez nëse ai po mendon ti bashkohet ekipit të PSG-së, përcjellë Albeu.com.

Ndërsa, përgjigjia e Zidane duke qeshur ishte kjo: ”Unë nuk e shoh Cristiano Ronaldon si një lojtar të PSG-së. Për më tepër, nuk e shoh Cristianon duke luajtur në një klub tjetër përveç Real Madridit. Nuk mund ta imagjinoj Madridin pa Cristianon. Ajo që ai dëshiron është të përfundojë karrierën këtu dhe nuk e shoh një Real Madrid pa të.”/albeu.com/
Shtuar më 07/01/2018, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori