Zidane i përgjigjet pyetjes nëse do shkarkohet apo jo
Përpara ndeshjes me Sevillian që do të luhet nesër në Sanchez Pizjuan, trajneri i Real Madrid Zinedine Zidane dolin në një konferencë për shtyp

Francezi përveçse ndeshjes u pyet nga gazetarët dhe për situatën e tij, pasi është për folur shumë për një largim nga madrilenët.

Zidane u përgjigj se ka besimin e klubit dhe do të vazhdojë ta drejtojë Realin.

Ndeshja- "Ne do të luajmë në një fushë të vështirë. Ata janë kryesuesit e kampionatit dhe po luajnë mirë, por ne jemi të përgatitur për gjithçka”.

Shkarkimi- “Nëse filloj të lexoj… jam jashtë”, u përgjigj Zizu.

“Ndihem i fortë. Gjithmonë më kanë mësuar të mos i ul kurrë krahët dhe të vazhdoj të punoj deri në minutën e fundit”.

Mourinhou- “Nuk më shqetëson aspak fakti që emri i tij qarkullon. Klubi ka besim tek unë”.
Shtuar më 21/09/2019, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori