Zidane: Jemi të lumtur me rezultatin
Pëlqej
Trajneri i Real Madridi Zinedine Zidane është shprehur i lumtur me rezultatin kundër Bayernit.

“Është fushë në të cilën kemi dëshirë të luajmë dhe të paraqitemi mirë, kundërshtari ynë shënoi por më pas ne kontrolluam lojën”.

“Mund të jemi të lumtur me rezultat, kemi vuajtur pak pa topin mirëpo këtu nuk është lehtë të fitosh asnjëherë”, ka thënë Zinedine Zidane. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2018, ora 00:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori