Zidane ka vetëm një dëshirë për merkaton e janarit
Pëlqej
Julian Draxler do të jetë një nga lojtarët më të kërkuar gjatë afatit kalimtar të janarit.

Pas Barcelonës, për ata tani ka shfaqur interesim edhe Real Madridi.

Sipas mediave spanjolle ai është dëshira e madhe e trajneri Zinedine Zidane. Mesfushori me tipare sulmuese nuk është i kënaqur me hapësirën te Paris Saint Germaini që nga ardhja e Neymar dhe kështu dëshiron një aventurë të re.

Oferta e Los Blancos për 24-vjeçarit pritet të jetë rreth 60 milionë euro. Por, me largimin e Alvaro Moratas drejt Chelseat dhe James Rodriguezit te Bayern Munichut, parat nuk pritet të jenë problem për klubin spanjoll. / albeu.com /


Shtuar më 26/09/2017, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori