Zidane konfirmon se nuk është arritur asgjë me Mbappen
Zinedine Zidane pas humbjes 4-1 ndaj Manchester Cityt ka pranuar se ekipi i tij humbi dhe nga ana tjetër ka shprehur se pavarësisht humbjes ka mbetur i kënaqur me ekipi dhe performancave të lojtarëve.

Francezi refuzoi të pranonte se Real Madrid dhe Kylian Mbappe kanë rënë dakord për transferimin prej 180 milionë eurosh: "Unë jam trajner, ju duhet të bisedoni me dikë tjetër. Tani për tani asgjë nuk ka ndodhur, ne jemi me këtë skuadër, nuk kemi blerje të reja", përcjell Albeu.com.

Manchester City dhe Real Madrid u prballën sot në orën 5:30 me orën lokale dhe Real Madrid përsoi 4 gola në një hark kohër prej 30 minutash. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2017, ora 09:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori