Zidane me dhimbje koke, listës së mungesave për PSG mund ti shtohet dhe kapiteni
PSG do ta pres në shtëpi Real Madridin për ndeshjen e Ligës së Kampionëve, mirëpo për Real mund të mungojë Sergio Ramos, i cili do të ishte një mungesë e madhe për klubin.


Sipas disa raportimeve pas një lëndimi që ka marrë mbrojtësi mund të mos ketë gjasa të jetë i gatshëm të udhëtojë për këtë ndeshje në Francë.

Mirëpo skuadra spanjolle ka ende shpresa se Ramos do të rikthehet plotësisht për ndeshjen kundër PSG, e cila do të jetë një sfidë mjaftë e vështirë.
Shtuar më 15/09/2019, ora 19:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori