Zidane mund të marrë drejtimin e këtij klubit italian
Qëndrimi i Eusebio Di Francescos po vihet në dyshim të skuadra e Romës pas rezultateve zhgënjyese në këto javë të para të Seria A.

Sipas “Calciomercato” vendin e tij mund ta zënë disa emra të mëdhenj trajnerësh të cilët tani janë të lirë.

Dhe një nga emrat më favoritë për të marrë drejtimin e skuadrës kryeqytetase është ish-tekniku i Realit të Madridit, Zindeine Zidane.

Megjithatë Zidane nuk është i vetmi emër që përmendet por si kandidatë potencial konsiderohen edhe Antonio Conte e Arsen Wenger.

Shtuar më 03/09/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori